Changzhou LongLongsheng Nets Sanayi A.Ş., Ltd

Biz en iyi yüksek kaliteli örme kumaş ve profesyonel ve verimli teknik satış sonrası servis sağlayabilir.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Changzhou LongLongsheng Nets Industry Co.,Ltd

Certifications
iyi kalite HDPE Balık Ağları satış için
iyi kalite HDPE Balık Ağları satış için
Customers Reviews
Uzun Long Sheng ağları sektöründe, farklı ağlar çeşitli bize sağlayabilir, mükemmel bir teknik personel, güçlü mekanik ekipmana sahiptir.

—— BAY. Jonas Garcia

Ben sohbet şimdi

Changzhou LongLongsheng Nets Industry Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Changzhou LongLongsheng Nets Industry Co.,Ltd Changzhou LongLongsheng Nets Industry Co.,Ltd Changzhou LongLongsheng Nets Industry Co.,Ltd Changzhou LongLongsheng Nets Industry Co.,Ltd Changzhou LongLongsheng Nets Industry Co.,Ltd Changzhou LongLongsheng Nets Industry Co.,Ltd Changzhou LongLongsheng Nets Industry Co.,Ltd Changzhou LongLongsheng Nets Industry Co.,Ltd Changzhou LongLongsheng Nets Industry Co.,Ltd Changzhou LongLongsheng Nets Industry Co.,Ltd
General View 2012 Internation Forum of Rope and New Material General manager:Johnny Zhu ShanghaiTex 2009 Management is absorbed in study. Staffs are working hard. Negotiate with foreign customers Negotiate with foreign customers Group photo with customers in Chicago Experts are studying and learning.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : LongLongsheng
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : >150 Million
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 70% - 80%

Changzhou LongLongsheng Nets Industry Co, Ltd eski Changzhou LongLongsheng Çözgü Örgü Machinery Co, Ltd Firmamızın uzun vadeli müşterilerimizin kanıtı taahhüt ve yeni ürünler geliştirmek, kumaş ürün teknik verileri toplamak netleme test atölyesi olarak da bilinir Ve örgü makinesinin kalitesinin tespit edilmesi. Örme kumaş üzerine çok sayıda ilk elden veri ve tecrübe biriktirdik.

Şirket 2009 yılında kurulmuş olup, 6.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Biz 80'den fazla yönetici ve teknik personel, üretim ekipmanları türleri ve tam donanımlı desteklenmektedir. Firmamız zaten 260 inç tek iğne-bar.260 inç çift iğne-bar dahil 30 örgü makineleri farklı içerir.286 Model çift iğne- Bar.298 Model çift iğne ve biz zaten kendi yüksek hızlı Kompozit iğne makineleri, ekstrüzyon tel çekme makinesi 5 seti; 3 set wrapper.Besides, birikim ve groping birkaç yıl sonra, aynı zamanda şirket kurduk geliştirdik Mükemmel bir son-işleme üretim süreçleri ve işleme ekipmanı ve hemen hemen tüm post-processing işleme tek başına yapılabilir.

Şirket, tasarım, araştırma ve geliştirme, prova ve üretim de dahil olmak üzere bir örgü örme kumaş taahhüt eder. Ürünler de Japonya'ya (Anti-animal Net) ihraç edilmektedir. Avustralya (Arı ağ) .Avrupa (güvenlik ağı, rüzgar geçirme ağı, zeytin ağı) Kuzey Amerika (cibinlik, balık ağları), Hindistan (bina ağı, perde) vb. Changzhou LongLongsheng Örgü Makinesi Ltd, güçlü teknoloji ve ekipman yedekleme.

Şirket o kadar uzun sürmemiştir ve halen güçlü bir gelişme dönemindedir. Teknoloji ortaklarımızın avantajı ile güçlü ortaklarımızı arıyoruz, daha profesyonel ve daha kaliteli ürünler ve hizmetler sağlayabiliyoruz.

Saygılarımla, dünyanın dört bir yanından gelen yetenekleri istihdam ederiz, ün bütünlüğün sonucudur. İşbirliğimiz sizi hayal kırıklığına uğratmayacak, içtenlikle umutlu ve anlayışlı insanlar birlikte daha iyi bir gelecek örgütecek.

İletişim bilgileri
Changzhou LongLongsheng Nets Industry Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Zhu Kaiming

Tel: 86-519-85325239

Faks: 86-519-85325239

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)